אילו סוגי אתרים יש?

לכולנו יוצא להיכנס מידיי יום לאתרים שונים ברשת, אך אף אחד לא בדיוק יודע על איזה אתר מדובר. כיום תוכלו למצוא מבחר גדול של אתרים שונים, כאשר לכל סוג של אתר יש את הייחודיות שלו. כדי שתוכלו לדעת איזה אתר מתאים לכם, יהיה עליכם להכיר את כל סוגי האתרים השונים. אנו ננסה לרכז לפניכם את כל סוגי האתרים המובילים, אלה שאתם מוכרחים להכיר. כך כאשר תגיעו לרגע האמת שבו תצטרכו לבחור לעצמכם אתר, אתם תדעו איזה אתר יעשה את העבודה. כי בסוף ההבדל בין סוג אתר אחד לסוג אתר אחר הוא הבדל מהותי. בחירה לא נכונה עלולה לקחת אתכם לאחור.

דף נחיתה

האתר הראשון שעליו אנו נרצה לדבר לא מוגדר באופן פורמלי בתור אתר. דף נחיתה הוא אתר אינטרנט של דף אחד, ולכן יש כאלה שלא נוטים להחשיב אותו בתור אתר. אך בפועל היעילות של דפי נחיתה יכולה להיות גבוהה מאוד, אפילו יותר מאתרי אינטרנט רגילים. היתרונות של דפי נחיתה זה שהם ממוקדי מטרה, כאלה שאמורים לספק לכל מי שנכנס אליהם את התשובות לכל השאלות. אי אפשר ללכת לאיבוד כאשר נכנסים לאתר אינטרנט של דף אחד בלבד.

אתר תדמית

האתר השני שעליו אנו נרצה לדבר הוא כמובן אתר תדמית. מדובר על אתרי אינטרנט המיועדים בעיקר לאנשי מקצוע או לכל מיני חברות או עסקים שמעוניינים להציג את עצמם. באתרים הללו תמצאו פחות עמודי מכירה, ויותר עמודים שיווקיים שמטרתם העיקרים היא להביא לקוחות. אתרי תדמית אמורים לשפר את המוניטין של איש מקצוע או חברה מסוימת, ולגרום לגולשים השונים להכיר אותם. האתרים הללו לרוב יאפשרו לגולשים להתקשר על מנת לקבל יותר פרטים.

חנות אונליין

יש לכם חנות פרונטלית? ככל הנראה בזמן כזה או אחר תצטרכו להקים גם חנות מקוונת. חנות אונליין היא בדיוק כמו חנות רגילה, רק שהלקוחות יכולים לבצע את הרכישה דרך האינטרנט מבלי לצאת מהבית. היתרונות של חנות מקוונת הם שכל הרכישות מתבצעות בקלות, ואפילו המחירים יכולים להיות זולים יותר. כך שלכל מי שיש לו חנות רגילה, בשלב כזה או אחר הוא יצטרך גם להקים חנות באינטרנט. היום באופן מוכח רוב הקונים מעדיפים לבצע את הרכישות שלהם דרך האינטרנט ולא באף מקום אחר.

בלוגים

בלוגים גם הם שונים במעט מכל האתרים שיצא לכם לראות עד כה. מדובר על אתרים שהם סוג של רשת חברתית ששינתה את פניה לאתר. על מה אנו מדברים? שהאתר כולו בנוי על דברים אישיים שאותם בעל האתר רוצה להעביר לגולשים. אם בעבר בלוגים היו מאוד נפוצים ברשתות, כיום בגלל הרשתות החברתיות ניתן לראות ירידה מסיבית. אך עדיין אם תרצו שיהיה לכם נכס ביד שגם תוכלו להגיע בו מה אתם חושבים – זה הזמן שלכם להקים בלוג שתוכלו לעשות בו כרצונכם.

איזה סוג של אתר הכי מתאים לכם?

יש עוד לא מעט סוגים של אתרים עליהם לא דיברנו כאן, ולכן הבחירה כמו שאתם בוודאי מבינים יכולה להיות מעט קשה. על מנת שתוכלו לעשות בחירה שתוכלו להיות שלמים איתה, אנו מציעים לכם להתייעץ עם אנשי מקצוע. תוכלו להביא אתכם למצב שבו בעזרת המלצה נכונה, החלום שלכם יהפוך למציאות. ברגע שאתר אינטרנט יבנה בקונספט הנכון, תוכלו לראות איך ההצלחה מגיעה. ההצלחה מתבססת על קבלת החלטות נכונה. אל תבחרו את סוג האתר באופן עצמאי, כי יש לכם עם מי להתייעץ בנושא.

השאירו פרטים ותקבלו הצעת מחיר עוד היום!​

אהבתם? תשתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
חלום הדיגיטל - בניית אתרים

מה זה SEO ולמה זה חשוב?

אם יש לכם אתר אינטרנט, ככל הנראה יצא לכם לשמוע כבר את המונח SEO. אך האם אתם באמת מבינים מהי המשמעות שלו? SEO או קידום אורגני, הוא בעצם קידום שמאפשר לכם לעלות את האתר בצורה טבעית בדירוג של גוגל. רק בעזרת קידום אורגני נכון, האתר שלכם יוכל להגיע לעמודים הראשונים בביטויי חיפוש מסוימים. כמו כן, קידום אורגני, הוא הדרך הטובה ביותר להביא גולשים לאתר. במאמר הבא אנו הולכים לעשות לכם סדר בכל הדברים, כך שתוכלו לעשות את הבחירה הכי נכונה.

קרא עוד »
חלום הדיגיטל - בניית אתרים

למה העסק שלך צריך אתר?

כיום זה נדמה כי כל עסק שנבנה בונה לעצמו גם אתר אינטרנט. אך בעבר העניין הזה לא היה מאוד טריוויאלי, ולא מעט עסקים מצאו את עצמם ללא אתר. מהסיבה הזאת יש עדיין לא מעט בעלי עסקים שלא העבירו את הפעילות שלהם לפעילות דיגיטלית.

קרא עוד »
חלום הדיגיטל - בניית אתרים

אילו סוגי אתרים יש?

לכולנו יוצא להיכנס מידיי יום לאתרים שונים ברשת, אך אף אחד לא בדיוק יודע על איזה אתר מדובר. כיום תוכלו למצוא מבחר גדול של אתרים שונים, כאשר לכל סוג של אתר יש את הייחודיות שלו. כדי שתוכלו לדעת איזה אתר מתאים לכם, יהיה עליכם להכיר את כל סוגי האתרים השונים. בניית אתר לעסק שלך, הוא צעד משמעותי ולכן על מנת שתעשו את הבחירה הנכונה לעסק שלכם, אנו ממליצים להתייעץ עם אנשי מקצוע. ההמלצה הנכונה תוכל להביא אתכם למצב בו החלום שלכם יהפוך למציאות!

קרא עוד »